:: LEX :: ЩО КРИЄТЬСЯ ПІД ПОНЯТТЯМ
   
 
  Головна
  Як взяти участь в науковій конференції?
  Календар конференцій
  Акція! 100 грн на мобільний
  Наші збірники

Актуальні дослідження правової та історичної науки (випуск 36)

Термін подання матеріалів

13 жовтня 2021

До початку конференції залишилось днів 18


  Наукові конференції
 

  Корисні правові інтернет ресурси
 

 Корисні лінки
 
Нові вимоги до публікацій результатів кандидатських та докторських дисертацій
Юридичний форум
Законодавство України
Єдиний державний реєстр судових рішень


 Лічильники


 Лінки


 Наша кнопка
www.lex-line.com.ua - Міжнародні науково-практичні інтернет-конференції за різними юридичними напрямками

ЩО КРИЄТЬСЯ ПІД ПОНЯТТЯМ "ЮВЕНАЛЬНА ЮСТИЦІЯ"
 
03.04.2011 16:49
Автор: Гуледза Н.Ф., студентка НТУУ "КПІ"; Ковтун К.А., студентка НТУУ "КПІ"
[Цивільне та сімейне право. Цивільне процесуальне право. Комерційне право. Житлове право. Зобов’язальне право. Міжнародне приватне право]
На даному етапі розвитку спостерігається руйнація старих відносин, що породжує чимало негативних явищ: соціальну незахищеність, надмірну експлуатацію, бідність, безпритульність. Це в свою чергу призводить до збільшення злочинності, в яку входить і злочинність неповнолітніх. Саме з ціллю подолання її і був створений спеціальний суд для неповнолітніх – Ювенальний суд. Сутність такого поняття як "Ювенальна юстиція" розкривається через зв'язок з судом у справах неповнолітніх – тобто головним суб'єктом. В цьому випадку юстиція виступає як правосуддя. Якщо підійти глибше до цього поняття, то стає зрозумілим, що воно повинно відображати як загальні принципи та інститути, так і специфічні.  
З самого початку цілі, які ставив перед собою Ювенальний суд, були втіленні в життя в Америці. Саме її досвід в цій справі перейняли інші держави, в перелік яких входить і наша країна. Мета цих судів – врятувати юну особу від того злочинного способу життя, який вона вела. Шлях порятунку був досить лояльний і деколи, дійсно, допомагав. Суддя, який вів справу, мусив володіти не тільки юридичними знаннями, він також володів психолого-педагогічними знаннями. Що ж криється за ширмою Ювенальної юстиції зараз?
Ювенальна юстиція, або як називають – ЮЮ, не регулюється наразі ні законами країни, ні Конституцією. Чому ж тоді зараз так ативно забирають дітей з сімей? Що слугує причиною? Викликом до активних дій агентів ЮЮ може слугувати ряд факторів та проблем. Це може бути і ваша зовнішність, житло, яке знаходиться в ремонті або потребує його, жалоби сусідів або вчителів, травми та синці на тілі дитини, відмова батьків робити дітям щеплення, розкидані іграшки, а також скарга самої дитини. Це ще не всі причини, які можуть вплинути на те, що в батьків можуть забрати дитину.   Будь-яка дрібниця та дитяча образа може призвести до трагедії в сім'ї. Всім нам відомо, якою є дитина, як вона часом реагує на заборони та строгість з сторони батьків і наскільки сильною, часом, є ця образа.
З ціллю захисту Ювенальної юстиції випускається все більше гостросюжетних роликів по телебаченню, все частіше зустрічаються статті про дітей з неблагополучних сімей, де батьки страждають алкоголізмом та рядом інших проблем. Але, нам здається, що таких сімей в Україні меншість і саме тому впровадження цілої нової системи, яка ще й зарекомендувала себе з негативної сторони в інших країнах є нераціонально. Прикладом може слугувати Америка, оскільки, саме в цій країні ЮЮ була прийнята, але від неї відмовилися. 
Тому увагу суспільства потрібно акцентувати і на іншій стороні даної проблеми. А саме на тому, що часом ні дитина, ні батьки не хочуть потрапити під контороль агентів ЮЮ. Тобто, все частіше громадськість дізнається про випадки, коли дітей вилучають з сімей без їхньої згоди, не говорячи вже про їхніх рідних. Щоб повернути дитину в сім'ю, батькам знадобиться не один місяць. Отже агенти ЮЮ зараз, фактично, руйнують та вносять хаос в нормальні сім'ї, заражають людей злобою, недовірою та жорстокістю по відношенню один до одного.
Ювенальна Юстиція створюється в Україні таємно та негласно. Обговорюється законопроект, який навіть ніде не опублікували. Отже, виходячи з цього, можна стверджувати, що батьки – поняття біологічне, а діти – це державне майно. Юстиція підрозуміває тотальний контроль за правами дитини, не дивлячись на те, де та знаходиться. Вже не батьки, а агенти будуть вирішувати як потрібно виховувати вашу дитину. В випадку, якщо агент вирішить, що ви виховуєте її неправильно, дитину просто заберуть в притулок, де вона буде перебувати за ваші кошти.
Ювенальна Юстиція в нашій країні веде до безладу та плутанини, якої нам і так вистачає. Питається, навіщо зайвий раз руйнувати життя українцям.


допомогаЗнайшли помилку? Виділіть помилковий текст і натисніть Ctrl + Enter
 Інші наукові праці даної секції
ПРОБЛЕМИ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН КОМЕРЦІЙНОЇ КОНЦЕСІЇ (ФРАНЧАЙЗИНГУ)
22.04.2011 20:21
ПІДГОТОВКА СПРАВИ ДО СУДОВОГО РОЗГЛЯДУ У СВІТЛІ НОВОВВЕДЕНЬ
21.04.2011 21:12
ІНСТИТУТ ЗАРУЧИН У ЗАКОНОДАВСТВІ УКРАЇНИ
12.04.2011 20:02
© 2006-2021 Всі права застережені При використанні матеріалів сайту посилання на www.lex-line.com.ua обов’язкове!


 Голосування 
З яких джерел Ви дізнались про нашу конференцію:

соціальні мережі;
інформування електронною поштою;
пошукові інтернет-системи (Google, Yahoo, Meta, Yandex);
інтернет-каталоги конференцій (science-community.org, konferencii.ru, vsenauki.ru, інші);
наукові підрозділи ВУЗів;
порекомендували знайомі.
з СМС повідомлення на мобільний телефон.


Результати голосувань Докладніше